Doktorlar KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) için sahne alacak

İzmir’de grup üyeleri doktorlardan oluşan The Rocktors grubu KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) bursiyerleri için 13 Ekim 2021 Çarşamba saat 20:30’da İzmir Tarihi Hava Gazı Fabrikası’nda sahneye çıkacak. 

Grubun kurucularından olan aynı zamanda Ege Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Kutsal Turhan: ‘’Özellikle yardım gecelerinde ve tıp kongrelerinde daha fazla sahne alıyoruz’’ dedi. 

Eğitime destek için sahnedeyiz

Prof. Dr. Kutsal Turhan: ‘’KAHEV bursiyerleri için sahne alıyoruz. Herkesi eğitime destek vermeye davet ediyoruz. 50 TL olan konser biletleri için aşağıda belirtilen KAHEV burs hesabına bağış yapıp AÇIKLAMAYA: ROCKTORS BURS yazmanız ve dekontu girişteki göstermeniz yeterli. Kapıda da bilet alınabiliyor. Konsere gelemesiniz de bağış yaparak öğrencilere destek olabilirsiniz’’ dedi. 

KAHEV Burs Hesap Bilgileri:

QNB Finansbank

Alıcı adı: KADIN HEKİMLER EĞİTİME DESTEK VAKFI

Şartlı bağış hesabı: TR21 0011 1000 0000 0086 3252 80

AÇIKLAMA: ROCKTORS  BURS

KAHEV hakkında; Okul öncesi, ilköğretim, lise ve üniversite öğrencilerinin eğitimine yönelik burs sağlamak, ülkemizin kültürel, bilimsel ve sosyal gelişimine hizmet etmek, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, verimli, etkin ve yüksek düzeyde eğitim hizmetlerinin yerine getirilmesine katkıda bulunmak amacıyla çalışan ve bu amaç doğrultusunda ülkemizin kadın hekimleri önderliğinde kurulan katılımcı bir sivil toplum oluşumudur.

The Rocktors Grubu Hakkında; 2013 yılının Ocak ayında kurulmuştur. Rock ve Hard Rock türü müzik yapan grup, Bon Jovi, Deep Purple, The Cure, Mor ve Ötesi, Duman, Teoman, Barış Manço, Yüksek Sadakat gibi grupların şarkılarını çalmaktadır. Özellikle tıp kongrelerinde ve yardım konserlerinde sahne almaktadırlar. İzmir’de Bios’ta sıkça sahne alan grup farklı yerlerde konserler vermektedirler.  

“Rocktors” Grubu Üyeleri:
Bas Gitar – Prof. Dr. Coşkun Özcan (Çocuk Cerrahisi Uzmanı)
Klavye – Vokal – Dr. Soysal Turhan (Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı)

Vokal- Uzm. Dr. Esin Güney (Pedodonti)

Solo Gitar- Görkem Yavaş (Beyin Cerrahisi Uzmanı) 

Elektro Gitar – Vokal – Uzm. Dr. Sedat Can Güney (Dahiliye Uzmanı)
Davul – Prof. Dr. Kutsal Turhan (Göğüs Cerrahisi Uzmanı)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir